JAK VZNIKÁ SBĚRATELSKÝ TISK

Za výsledným tiskem je spousta práce, pravé detektivní činnosti, odbornosti a umělecké alchymie. Projděte s námi proces výroby krok za krokem.

  1. Na začátku je bádání. Díla do naší nabídky hledáme a pečlivě vybíráme. U zvoleného díla, které chceme nabídnout a na které máme autorská práva, je nutno vypátrat jeho originál.
  2. Je potřeba dojednat zapůjčení originálu (včetně souhlasu s manipulací) a "v rukavičkách" ho k nám dopravit.
  3. Do práce se pustí naši skvělí rámaři, ti dílo opatrně vyjmou a připraví k digitalizaci.  
  4. Následuje samotná digitalizace, tzn. každý originál je naskenován v rozlišení 600 - 4800 dpi.
  5. Na řadu přichází umělecká alchymie. Každý digitalizovaný originál je potřeba podrobit zkoumání, odhadnout jeho kvalitu a potenciál, který Mistrovo dílo ukrývá. Následuje řada zkušebních výtisků v různých velikostech,  na jejímž konci jsou úžasná odhalení. A někdy také zklamání. V hluboké úctě k Mistrovi tak zvětšení probíhá pouze u děl, kdy změna formátu přináší novu perspektivu.
  6. A finální krok, archivní pigmentový tisk s rozlišením 2400 x 1200 dpi, který umožňuje sledovat nejjemnější tahy štětcem či tužkou. Technologie tisku je podpořena extrakvalitním podkladem, na který se tiskne. Papír Agave, Natural Line, s gramáží 290 g/m², od firmy Hahnemühle je bez kompromisů co do kvality, trvanlivosti, savosti i šetrností k životnímu prostředí. Je ze 70% vyráběn z rostliny Sisal (Agave sisalana), což materiálu propůjčuje přírodně bílý tón, který neobsahuje optické zesvětlovače.
  7. Last but not least - významným krokem je dostat k vám informaci o tom, že do nabídky přibylo další dílo.

ULTIMÁTNÍ DIGITALIZACE A TECHNIKA TISKU

CERTIFIKÁT PRAVOSTI HARDNIX 

LIMITOVANÉ POČTY KUSŮ A MÁLO ZNÁMÁ DÍLA 

DODÁNÍ DO 10 DNÍ OD OBJEDNÁNÍ A PLATBY

NABÍDKA