Zdeněk Burian_Portfolio_1 : Odkaz Posledního Inky

Řada ikonických výtvorů Zdeňka Buriana je neodmyslitelně spjata s knižní tvorbou. Mistrovy kvaše a perokresby  však v řadě případů v knize nemají takový prostor , aby bylo možno plně docenit jejich krásu.  

Odkaz posledního Inky je prvním dílem Portfoliové řady, kterým chceme dílo Zdeňka Buriana prezentovat v rámci uzavřenějších tvarů. Pro prezentaci jsme zvolili formát A3 který na jedné straně umožňuje úplný zážitek z jeho mistrovství, a současně umožňuje ponechat dílo v cenově dostupné hladině. A v neposlední řadě se vejde do knihovny.

Limitovaná edice : 300 ks  (1. vydání)


Portfolio obsahuje jedenáct plakátů na matném křídovém papíře (170g) ve formátu A3. 

Portfolia nejsou číslovány **

-

** S ohledem na reedici výroby obalu ( přidání spodní chlopně + grafická úprava) došlo k upuštění od číslování portfolií . Původní desky s číslováním se stávají raritními. Zbytek původní šarže desek byl zlikvidován


Zvolte si variantu:

800,00 Kč

Portfoliová řada bude vydávána v jednotných deskách ve formátu A3. Portfolia perokreseb budou vydávána v formátu A4 v deskách s odlišným motivem

Pokud v nabídce portfolia postrádáte některou ilustraci  z dané knihy, pak je tomu proto, že nebylo možno zajistit digitalizaci z originálního podkladu.