Přebal V. 3 ke KOD Karl May - Vinnetou III – Poslední výstřel

Novinka

Tím, že díky laskavosti sběratele pana J. Fořta se nám podařilo získat i kvaše z 5. dílu Vinnetouův odkaz ( Toužimský a Moravec 1944) se podařilo vyvážit poměr perokresby/ kvaše na použité přebaly. Devíti variantami pro třetí díl uzavíráme náš počin , který díky doprovodnému textu Dr. Jana Kotena povýšil obyčejné přebaly na krásný sběratelský kousek.

Všem našim klientům děkujeme. Pro Nás to byla zkušenost, kterou v této podobě už nikdy nezopakujeme. Pracnost a nasazení, kterou tvorba přebalů v tomto provedení vyžadovala, je mimo jakékoliv prezentované kalkulace.

Počty přebalů pro jednotlivé varianty jsou stanoveny tak, aby stále zůstaly unikátní sběratelskou záležitostí.

Pro tuto variantu (3.) jsme použili nádhernou dvoustránkovou kvašovou ilustraci z Vinnetou IV. (Toužimský a Moravec 1943)

Text na záložkách obsahuje komentář k románu a třetí, poslední část životopisu Karla Maye, nazvanou Štvanec. Autorem úžasného textu je Dr. Jan Koten.

.

Přebaly jsou číslovány

Limitovaná edice : 22 Ks

Cena :

  • Samostatný přebal - 508,20- Kč (vč. DPH 21% )
  • Kniha s přebalem - 770,- Kč ( sazba DPH 0% )

Zvolte si variantu:

Cena od 508,20 Kč

Velké poděkování Vydavatelství Albatros Media a.s.

Za to, že v dnešní době, kdy každá kniha představuje velmi rizikový počin, ve své činnosti neustávají a díky nim jsou ilustrace Z. Buriana dostupné stále v nových vydáních