Přebal V. 1 ke KOD Karl May - Vinnetou III – Poslední výstřel

Novinka

Přebal V. 1 ke KOD Karl May - Vinnetou III – Poslední výstřel

Tím, že díky laskavosti sběratele pana J. Fořta se nám podařilo získat i kvaše z 5. dílu Vinnetouův odkaz ( Toužimský a Moravec 1944) se podařilo vyvážit poměr perokresby/ kvaše na použité přebaly. Devíti variantami pro třetí díl uzavíráme náš počin , který díky doprovodnému textu Dr. Jana Kotena povýšil obyčejné přebaly na krásný sběratelský kousek.

Všem našim klientům děkujeme. Pro Nás to byla zkušenost, kterou v této podobě už nikdy nezopakujeme. Pracnost a nasazení, kterou tvorba přebalů v tomto provedení vyžadovala, je mimo jakékoliv prezentované kalkulace.

Počty přebalů pro jednotlivé varianty jsou stanoveny tak, aby stále zůstaly unikátní sběratelskou záležitostí.

Pro variantu (1.) jsme použili barevnou obálku z roku 1967 ( SNDK), navazující na motiv použitý na deskách aktuální reedice. Pestrost barev je neuvěřitelná.

Text na záložkách obsahuje komentář k románu a třetí , poslední část životopisu Karla Maye, nazvanou Štvanec. Autorem úžasného textu je Dr. Jan Koten.

Přebaly jsou číslovány

Limitovaná edice : 40 Ks

Cena :

  • Samostatný přebal - 532,40- Kč (vč. DPH 21% )
  • Kniha s přebalem - 790,- Kč ( sazba DPH 0% ) 

Zvolte si variantu:

Cena od 532,40 Kč

Velké poděkování Vydavatelství Albatros Media a.s.

Za to, že v dnešní době, kdy každá kniha představuje velmi rizikový počin, ve své činnosti neustávají a díky nim jsou ilustrace Z. Buriana dostupné stále v nových vydáních